Oficjalnie: Gecov w Śląsku

Oficjalnie: Gecov w Śląsku fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Śląsk Wrocław

Marcel Gecov został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław.

27-letni Czech występuje na pozycji defensywnego pomocnika. Przez ostatnie pół roku był zawodnikiem Rapidu Bukareszt, w którego barwach rozegrał siedemnaście spotkań i strzelił trzy bramki. W przeszłości występował w takich klubach jak Slavia Praga, Fulham czy KAA Gent. Gecov dotychczas wziął udział w siedmiu meczach w ramach europejskich pucharów. Ma też za sobą jeden występ w narodowej reprezentacji.

Nowy gracz Śląska związał się z klubem dwuletnim kontraktem. Wcześniej drużynę prowadzoną przez Tadeusza Pawłowskiego wzmocnił Jacek Kiełb, który w poprzednich rozgrywkach był piłkarzem Korony Kielce.

- Cieszę się, że trafiłem do Śląska. Po tym, jak moja umowa w Rumunii wygasła, kontaktowało się ze mną kilka klubów, miedzy innymi mistrz Bułgarii Ludogorec Razgrad. Zdecydowałem się jednak na Śląsk, bo wiem, że to dobrze poukładany, zorganizowany i mocny sportowo klub. Jestem przekonany, że to najlepszy wybór dla mnie - powiedział Gecov.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy