Oficjalnie: Gedoz w Club Brugge

Oficjalnie: Gedoz w Club Brugge
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Club Brugge

Club Brugge poinformował o pozyskaniu skrzydłowego Defensor Sporting Club Felipe Gedoza.

21-letni Brazylijczyk podpisał z belgijskim klubem kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2017 roku. Kwota odstępnego nie została podana do publicznej informacji.

Gedoz do szkółki Defensor Sporting trafił w 2011 roku. Po roku został przesunięty do pierwszego zespołu, w ciągu dwóch sezonów rozegrał 56 spotkań, w których mógł się pochwalić dwunastoma golami oraz siedmioma asystami. W minionym sezonie pomógł swojej drużynie awansować do półfinału Copa Libertadores, co jest największym sukcesem Defensor Sporting w historii występów w rozgrywkach międzyklubowych.

21-latek nominalnie występuje na lewym skrzydle, lecz w razie potrzeby może grać zarówno na prawym skrzydle, jak i na dziewiątce.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy