Oficjalnie: Gestede pierwszym zimowym transferem Boro

Oficjalnie: Gestede pierwszym zimowym transferem Boro
Redakcja
Redakcja
Źródło: Middlesbrough FC

Rudy Gestede przeniósł się z Aston Villi do Middlesbrough za sześć milionów funtów.

28-letni napastnik w obecnym sezonie prezentuje dobrą formę na zapleczu Premier League. Wystąpił on łącznie w 19 spotkaniach, podczas których strzelił cztery bramki oraz zanotował jedną asystę. Transfer do „Boro” będzie jego kolejną przygodą w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Wcześniej grał w Cardiff City oraz oczywiście w Aston Villi, która nie zdołała się utrzymać w poprzednim sezonie.

Rudy Gestede to oficjalne pierwsze zimowe wzmocnienie drużyny prowadzonej przez Aitora Karankę. Cała operacja zamknęła się w kwocie sześciu milionów funtów. Napastnik podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku. W drużynie Middlesbrough będzie on występował z numerem „29” na koszulce.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy