Oficjalnie: Giggs grającym trenerem

Oficjalnie: Giggs grającym trenerem
Redakcja
Redakcja
Źródło: Manchester United

Ryan Giggs decyzją Davida Moyesa został dołączony do sztabu szkoleniowego Manchesteru United. Ponadto Walijczyk będzie czynnym zawodnikiem.

Umowa Giggsa z Manchesterem United wygasa 30 czerwca 2014 roku. Po zakończeniu kariery zawodniczej 39-latek planuje zrobienie licencji trenerskiej UEFA Pro.

- Jestem zachwycony tym, iż Ryan zgodził się zostać grającym trenerem. Osiągnięcia i umiejętność przystosowania się do gry na przestrzeni lat gry otwierają przed nim świetne perspektywy na nowoczesnych stadionach. Jego kariera może być wzorem dla każdego młodego piłkarza, aspirującego do gry w Manchesterze United. Jestem pewien, że zarówno on jak i zawodnicy skorzystają na jego nowej roli - powiedział David Moyes.

- Zostanie grającym trenerem Manchesteru United to dla mnie wielki zaszczyt. Mam nadzieję, że będę w stanie wnieść coś swoim doświadczeniem, będąc piłkarzem i częścią rodziny Manchesteru United przez długi czas. Nie jest tajemnicą, że kończę swoje uprawnienia trenerskie - to pierwszy krok w mojej trenerskiej karierze. Nie mogę doczekać się pracy u boku Davida Moyesa i całej drużyny - stwierdził z kolei Ryan Giggs.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em Nenad Bjelica na wylocie z NK Osijek Nenad Bjelica na wylocie z NK Osijek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy