Oficjalnie: Gillet zawieszony za ustawianie meczów

Oficjalnie: Gillet zawieszony za ustawianie meczów fot. Transfery.info
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Torino FC

Bramkarz Torino Jean-François Gillet został dziś zawieszony w prawach czynnego zawodnika za korupcję sprzed kilku lat.

Uznano, że Belg brał udział w ustawieniu wyników dwóch meczów Serie B: Bari-Treviso z maja 2008 oraz Salernitana-Bari z maja 2009. Oba te spotkania Bari przegrało, a w jego barwach występował właśnie Gillet.

Włoska federacja ukarała bramkarza zawieszeniem aż na trzy lata i siedem miesięcy. Wobec faktu, iż Gillet ma już 34 lata, to może oznaczać dla niego koniec piłkarskiej kariery.

W ciągu ostatnich godzin zatrzymano aż 19 osób zamieszanych w ustawienie tych dwóch wyżej wymienionych meczów. Warto dodać, że w 2009 roku, gdy odbył się mecz Salernitana-Bari, trenerem gości był Antonio Conte, który także był niedawno zawieszony w obowiązkach za korupcję.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy