Oficjalnie: Głuszakow w Spartaku

Oficjalnie: Głuszakow w Spartaku
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Spartak Moskwa

Spartak Moskwa pozyskał z lokalnego rywala, Lokomotiwu, Denisa Głuszakowa. Kwota odstępu wyniosła około ośmiu milionów euro.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem do Spartaka. Mam tutaj wielu kolegów, którzy namawiali mnie, abym do nich dołączył. Cieszę się także z możliwości zagrania w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej - wypowiedział się na temat transferu rosyjski pomocnik.

Denis Głuszakow to wychowanek innego moskiewskiego zespołu, CSKA. Spędził tam jednak tylko rok, po czym przeniósł się do Niki Moskwa, drużyny, która obecnie występuje w czwartej lidze.

W 2005 roku 26-latek został kupiony w połowie kampanii przez Lokomotiw. Następne dwa sezony spędził na wypożyczeniu, odpowiednio w SKA Rostowie i Zwiezdzie Irkuck. Po powrocie w 2008 roku, na stałe przebił się do składu "Loko", którego barwy reprezentował do tej pory. W 142 spotkaniach ligowych, uzyskał 20 trafień.

Głuszakow jest ważną częścią drużyny narodowej, na ten moment rozegrał dla "Sbornej" 19 spotkań, raz wpisując się na listę strzelców.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy