OFICJALNIE: Goldaniga i Marson w Sassuolo

OFICJALNIE: Goldaniga i Marson w Sassuolo
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sassuolo

US Sassuolo potwierdziło za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej transfer Edoardo Goldanigi i Leonardo Marsona.

Włoski klub poinformował o pozyskaniu dwóch piłkarzy, którzy występowali w ostatnim czasie w drużynie spadkowicza z Palermo. Według informacji włoskich mediów, Goldaniga przeszedł do Sassuolo za pięć milionów euro. 

23-letni wychowanek AS Pizzighettone przeniósł się do Palermo już w 2012 roku. Były młodzieżowy reprezentant Włoch występował w pierwszym sezonie głównie w Primaverze (rozgrywkach juniorskich), ale po udanych wypożyczeniach do Pisy i Perugii zasłużył na miejsce w pierwszym zespole sycylijskiego klubu. 

Po powrocie z wypożyczenia rozegrał w barwach Palermo siedemnaście spotkań. W poprzednim sezonie było to już 29 występów, ale klub pożegnał się z najwyższą klasą rozgrywkową i Goldaniga postanowił zmienić klubowe barwy.

Drugim z nowych piłkarzy Sassuolo jest Leonardo Marson. Dziewiętnastoletni bramkarz jeszcze dzisiaj przedłużył umowę z Palermo do 2019 roku, po czym został wypożyczony do klubu z włoskiej elity. W transakcji została wynegocjowana kwota ewentualnego wykupu. Wychowanek Milanu nie miał do tej pory okazji do debiutu w pierwszym zespole Sycylijczyków, ale wielokrotnie zajmował miejsce wśród rezerwowych. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy