Oficjalnie: Gracz mistrza MLS w Santosie Laguna

Oficjalnie:  Gracz mistrza MLS w Santosie Laguna
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Club Santos Laguna

Jorge Antonio Villafaña został nowym zawodnikiem Club Santos Laguna.

26-letni obrońca po zdobyciu mistrzostwa Major Soccer League z Portland Timbers postanowił zmienić otoczenie i przenosi się do Meksyku. Według nieoficjalnych informacji, włodarze "Wojowników" zapłacili za dwukrotnego reprezentanta Stanów Zjednoczonych milion dolarów.

- Oferta Santosu Laguna była korzystna dla Jorge i naszego klubu, dlatego nie mogliśmy z niej zrezygnować - powiedział Caleb Porter, trener amerykańskiej drużyny.

Przypominamy również, że Villafaña w niedawno zakończonych rozgrywkach wystąpił w 43 meczach ekipy z Providence Park, w których zdobył jednego gola oraz zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy