Oficjalnie: Grosso w Juventusie

Oficjalnie: Grosso w Juventusie
Redakcja
Redakcja
Źródło: Juventus Turyn

Juventus Turyn sfinalizował transfer 32-letniego obrońcy Olympique Lyon, Fabio Grosso. Mistrz Świata z 2006 roku podpisał ze "Starą Damą" trzyletni kontrakt.<br><br> O odejściu włoskiego obrońcy mówiło się(...)

Juventus Turyn sfinalizował transfer 32-letniego obrońcy Olympique Lyon, Fabio Grosso. Mistrz Świata z 2006 roku podpisał ze "Starą Damą" trzyletni kontrakt.

O odejściu włoskiego obrońcy mówiło się już od dłuższego czasu. Grosso po przyjściu do Lyonu Aly'ego Cissokho stracił miejsce w składzie, co skłoniło go do opuszczenia francuskiego klubu i powrotu do ojczyzny.

Oficjalna kwota nie została dotychczas ujawniona. Media spekulują, że Juventus zapłacił za doświadczonego piłkarza trzy miliony euro.

Wychowanek Calcio Chieti ma na swoim koncie 159 występów Serie A, w których zdobył 10 bramek. W przeszłości był m.in zawodnikiem Palermo i Interu Mediolan.
Więcej na temat: Oficjalnie Włochy Francja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy