Oficjalnie: Haller w Eintrachcie

 Oficjalnie: Haller w Eintrachcie
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt potwierdził, że ich pierwszym wzmocnieniem przed kolejnymi rozgrywkami jest Sébastien Haller.

Urodzony w Ris-Orangis snajper posiada obywatelstwo francuskie i Wybrzeża Kości Słoniowej. W ubiegłym sezonie był jedną z gwiazd sensacji Eredivisie, czyli Utrechtu, który zajął czwarte miejsce w lidze i powalczy w play-off’ach o udział w Lidze Europy. Według informacji mediów zza naszej zachodniej granicy transfer będzie kosztował Eintracht sześć milionów euro.

Przez kibiców holenderskiego klubu 22-latek został wybrany na najlepszego piłkarza Utrechtu ubiegłego sezonu. Zawdzięcza to zapewne swoim dobrym statystykom, bowiem strzelił trzynaście bramek i miał sześć asyst w 32 ligowych spotkaniach. 

- Szukaliśmy sposobu na wzmocnienie naszej drużyny w ofensywie, dlatego obserwowaliśmy Hallera przez cały ubiegły rok. Jestem wstrząśnięty, że udało nam się dopiąć ten transfer i jestem przekonany o jego idealnym dopasowaniu się do naszej gry – zapewnił dyrektor sportowy, Fredi Bobic.

- Nie mogę się doczekać gry dla Eintrachtu. To ważny krok w mojej karierze, mogę się nadal rozwijać we Frankfurcie i czerpać z doświadczenia obytych w Bundeslidze zawodników – stwierdził Haller.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy