OFICJALNIE: Hannover 96 zwolnił trenera

OFICJALNIE: Hannover 96 zwolnił trenera fot. Shutterstock
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Hannover 96

Hannover 96 poinformował o rozstaniu z Janem Zimmermannem, dotychczasowym szkoleniowcem.

42-latek został zatrudniony przed startem sezonu. Jako człowiek z Hanoweru miał zaprowadzić w zespole porządek i pomóc mu w powrocie do niemieckiej ekstraklasy. Zamiast tego ekipa wylądowała w strefie spadkowej.

Ostatecznie podjęto decyzję o zwolnieniu Niemca. Czarę goryczy władz „Czerwonych” przelała wysoka porażka z Karlsruher (0:4). Był to już ósmy mecz z rzędu bez zwycięstwa w rozrywkach ligowych.

Klub na razie nie postanowił, kto zajmie miejsce Jana Zmimmermanna, który ma za sobą największe wyzwanie w dotychczasowej karierze trenerskiej. 

Hannover 96 po raz ostatni występował w Bundeslidze podczas sezonu 2018/2019. W przeszłości związani z nim byli między innymi Hugo Almeida, Salif Sané, Didier Ya Konan czy Artur Sobiech.

Aktualnie drużyna ma na swoim koncie 14 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy