OFICJALNIE: Hapoel Tel-Awiw pozyskał Antoine’a Conte

OFICJALNIE: Hapoel Tel-Awiw pozyskał Antoine’a Conte
Redakcja
Redakcja
Źródło: Hapoel Tel Awiw

Antoine Conte dołączył do Hapoelu Tel-Awiw.

28-letni prawy obrońca podpisał z izraelskim zespołem roczny kontrakt. Gwinejczyk do nowego zespołu dołączył z Universitatea Krajowa, a kwota transakcji nie została ujawniona.

Defensor jest wychowankiem PSG, w którym nie udało mu się jednak zrobić kariery. Conte przeszedł w ekipie z Paryża drogę od drużyn młodzieżowych, poprzez rezerwy, aż do pierwszego zespołu, w którym wystąpił zaledwie jeden raz. Klub zdecydował się wtedy na jego wypożyczenie do Stade Reims, a po jednym sezonie został tam definitywnie oddany na zasadzie wolnego transferu.

Ma za sobą już jeden epizod w Izraelu. Przez cztery lata był zawodnikiem Beitaru Jerozolima, zanim trafił do Universitatea Krajowa. Teraz wraca do znanego już kraju, aby kontynuować tam swoją karierę.

Conte nie zdołał osiągnąć wielu sukcesów. Ma on na koncie jednak mistrzostwo Francji, zdobyte kiedy był jeszcze zawodnikiem PSG. W całej swojej dotychczasowej karierze rozegrał on 171 spotkań, w których zdobył trzy bramki. Zaliczył także trzy mecze w reprezentacji Gwinei.

Hapoel Tel-Awiw słabo wszedł w obecny sezon, przegrywając na inaugurację z Hapoelem Hajfa 0-2. Pomóc w wejściu na zwycięską ścieżkę ma właśnie Antoine Conte, ale także i inni zawodnicy sprowadzeni tego lata do klubu, a są nimi Alen Ozbolt, Hisham Layous, Pablo González, Godfried Roemeratoe, Qays Ghanem, Stefan Marinović, Sintayehu Sallalich, Dor Elo, Abou Dosso, Ayman Ali oraz Yahav Gurfinkel.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy