Oficjalnie: Haris Vukcić wypożyczony do Cardiff

Oficjalnie: Haris Vukcić wypożyczony do Cardiff
Redakcja
Redakcja
Źródło: Cardiff City

Cardiff City potwierdziło dziś na łamach oficjalnej witryny miesięczne wypożyczenie napastnika Newcastle United - Harrisa Vukcica.

19-latek trafił do popularnych "The Magpies" z NK Domżale w roku 2009 roku, występując do tej pory w 6 spotkaniach angielskiej ekstraklasy. Vuckić przez cały swój pobyt w Newcastle rozwinął swoje umiejętności na tyle, by udzielać się również w pomocy jako typowa 'dziesiątka'.

Reprezentant młodzieżówki swojego kraju może zaliczyć rychły debiut. Pierwsza taka okazja nadarzy się już 10 marca, kiedy to Cardiff City podejmie u siebie Bristol City w ramach rozgrywek Championship.

Warto zauważyć, że napastnik podpisał niedawno nowy kontrakt z drużyną Newcastle, gwarantujący mu pobyt na angielskich boiskach do roku 2016.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy