OFICJALNIE: Hilbrycht w Podbeskidziu

OFICJALNIE: Hilbrycht w Podbeskidziu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Damian Hilbrycht będzie występował w Podbeskidziu Bielsko-Biała.

20-latek ma za sobą bardzo udaną rundę na trzecioligowych boiskach (czwarty poziom rozgrywkowy w naszym kraju). Jego dobra postawa została dostrzeżona przez kluby występujące na wyższych szczeblach. Najkonkretniejsze okazało się jednak Podbeskidzie.

Ofensywny pomocnik przeprowadza się do zespołu prowadzonego przez Krzysztofa Brede z Rekordu Bielsko-Biała na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku. Jego tymczasowy pracodawca zastrzegł sobie ponadto możliwość pierwokupu. 

- Nie mogę się doczekać pierwszego meczu w nowych barwach. Przychodzę tu z dużymi nadziejami i jestem gotowy do pracy, aby sprostać temu wyzwaniu. Wierzę, że to będzie duży krok w moim rozwoju — powiedział sam zainteresowany.

Hilbrycht rozegrał od początku sezonu 17 ligowych spotkań. W tym czasie zdołał zdobyć dziesięć goli.

Na półmetku sezonu zespół z Bielska-Białej plasuje się w tabeli rozgrywek pierwszej ligi na piątym miejscu. Jak do tej pory zgromadził na swoim koncie 32 punkty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy