Oficjalnie: H'Maidat w Romie

Oficjalnie: H'Maidat w Romie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Yassine Jaouhari (Twitter)

Ismail H'Maidat został nowym zawodnikiem Romy.

Utalentowany Marokańczyk podpisał z ekipą z Rzymu kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2020 roku. Młody napastnik po złożeniu podpisu pod umową od razu powędrował na półroczne wypożyczenie do Ascoli.

20-latek posiada już bogate doświadczenie międzynarodowe, ponieważ w swojej dotychczasowej karierze zaliczył pobyt w młodzieżowych zespołach Twente, Westerlo, Genku, Crystal Palace oraz Anderlechtu.

Warto także dodać, że H'Maidat od minionego sezonu reprezentował barwy Bresci, dla której rozegrał w sumie 43 spotkania i zdobył w nich jednego gola oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy