Oficjalnie: Holloway w Millwall

Oficjalnie: Holloway w Millwall
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Millwall FC

Millwall FC poinformował o zatrudnieniu Iana Hollowaya na stanowisku szkoleniowca. 26 grudnia posadę zwolnił Steve Lomas.

Po raz pierwszy Holloway zasiądzie na ławce trenerskiej Millwall w spotkaniu z Huddersfield.
 
50-letni menadżer ostatnio pracował w Crystal Palace. Słabe wyniki zmusiły londyński zespół do zwolnienia byłego piłkarza Bristol Rovers.
 
W swojej karierze Holloway 809 razy wychodził na boisko. Grał dla takich drużyn, jak: Bristol Rovers, Queens Park Rangers, Wimbledon, Brentford czy, Torquay United. Nigdy nie zadebiutował w reprezentacji Anglii.
 
Choć prowadził już w swojej karierze sześć drużyn, to najbardziej znany jest z wprowadzenia Blackpool i Crystal Palace do Premier League. Jego procent zwycięstw utrzymuje się na poziomie 37,45%.   

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy