OFICJALNIE: Hudson-Odoi na dłużej w Chelsea!

OFICJALNIE: Hudson-Odoi na dłużej w Chelsea!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Chelsea

Callum Hudson-Odoi parafował nowy kontrakt z Chelsea.

Dotychczasowa umowa 18-letniego skrzydłowego wygasłaby po zakończeniu sezonu 2019/2020. Nowa wiąże obie strony do 30 czerwca 2024 roku. Jak pisze Matt Law z „The Telegraph”, zawodnik będzie inkasował około 120 tysięcy funtów tygodniowo.

Nie wydaje się więc, by dwukrotny reprezentant Anglii w najbliższym czasie opuścił Stamford Bridge. Przypomnijmy, że przez wiele miesięcy pozyskać go próbował Bayern. W trakcie dwóch okien: zimowego i letniego monachijczycy przedstawili Chelsea kilka ofert. Zgodnie z doniesieniami mediów najwyższa opiewała na 50 milionów euro. Londyńczycy byli jednak nieugięci.

Sam Hudson-Odoi w pewnym momencie był zdecydowany na opuszczenie Chelsea. Sporo w tym względzie zmieniło jednak objęcie „The Blues” przez Franka Lamparda. Od początku dawał on do zrozumienia, że będzie starał się zatrzymać atakującego w klubie.

W tym sezonie Hudson-Odoi nie zagrał jeszcze w pierwszym zespole Chelsea. Anglik wraca jednak do pełni sił po kontuzji ścięgna Achillesa i można przypuszczać, że wkrótce zobaczymy go na boiskach Premier League.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy