Oficjalnie: Ivan Marković w Levadiakósie

Oficjalnie: Ivan Marković w Levadiakósie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: APÓ Levadiakós

Ivan Marković został nowym zawodnikiem APÓ Levadiakós.

Serbski piłkarz po przejściu testów medycznych podpisał kontrakt z greckim klubem. APÓ Levadiakós nie podał na jak długo związał się z nimi ich nowy nabytek.

Ivan Marković od lutego 2014 roku reprezentował barwy CSKA Sofia. W sumie w bułgarskim zespole rozegrał dwanaście spotkań, w których zdobył dwa gole oraz zanotował jedną asystę.

Przypominamy również, że w przeszłości 21-latek zaliczył pobyt w takich ekipach jak Partizan Belgrad, FK Zemun czy Korona Kielce. Warto dodać, że w tej ostatniej drużynie występuje jego brat Vanja.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy