Oficjalnie: Ivanić w BATE Borysów

Oficjalnie: Ivanić w BATE Borysów
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: BATE Borysów

Mirko Ivanić zasilił szeregi BATE Borysów.

Ofensywny pomocnik trafił do białoruskiej ekipy na zasadzie transferu definitywnego i związał się z nią dwuletnim kontraktem. Według nieoficjalnych informacji, Vojvodina Nowy Sad na sprzedaży swojego zawodnika zarobiła milion euro.

Ivanić przez sporą część swojej kariery był związany z zespołem "Starej Damy", dla której rozegrał w sumie 72 spotkania i strzelił w nich 23 bramki oraz zanotował jedenaście asyst.

Warto również wspomnieć, że były młodzieżowy reprezentant Serbii w minionym zimowym okienku transferowym znajdował się w kręgu zainteresowań Legii Warszawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy