OFICJALNIE: Jacek Trzeciak nowym trenerem Olimpii Grudziądz

OFICJALNIE: Jacek Trzeciak nowym trenerem Olimpii Grudziądz
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz poinformowała, że następcą Mariusza Pawlaka będzie Jacek Trzeciak.

Chociaż 47-letni Pawlak może zapisać do swoich zasług wprowadzenie „Olimpijczyków” do I ligi, nie otrzymał od właścicieli klubu zbyt wielkiego kredytu zaufania i co za tym idzie, margines błędu był niewielki. Kiedy zatem po dwóch zwycięstwach pojawiła się zadyszka, a zespół z Grudziądza odniósł cztery porażki z rzędu, sternicy postanowili działać i z miejsca podziękowali za współpracę protoplaście ostatniego sukcesu w dziejach klubu założonego w 1923 roku.

Nazwiska nowego szkoleniowca także nie ujawniono, tym samym w starciu ligowym z Wartą Poznań drużynę prowadzili Robert Wójcik oraz Maciej Patyk (2:1).

Dziś jednak Olimpia nadrobiła zaległości, a nowym trenerem mianowano Jacka Trzeciaka, który do ostatniej niedzieli odpowiadał za wyniki ROW-u Rybnik. Wcześniej zaś 47-latek prowadził Polonię Bytom (w latach 2012-2013, 2014-2015 i 2017-2018). Jego asystentem będzie Mirosław Pniewski.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy