OFICJALNIE: Jakub Řezníček wraca do ojczyzny

OFICJALNIE: Jakub Řezníček wraca do ojczyzny
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FK Teplice| Lokeren

Jakub Řezníček będzie występował w FK Teplice.

Po spadku Lokeren na zaplecze belgijskiej ekstraklasy kilku zawodników tej ekipy postanowiło rozejrzeć się za nowymi miejscami pracy. W tej grupie znalazł się Jakub Řezníček.

Defensor trafił do wspomnianej drużyny z Viktorii Pilzno w styczniu bieżącego roku. Tam furory jednak nie zrobił, dlatego też podjął decyzję o powrocie do ojczyzny.

W kolejnym sezonie będzie występował w zespole FK Teplice. Do tej ekipy przeprowadza się na zasadzie transferu definitywnego, a szczegóły kontraktu nie są znane.

Wychowanek FK Příbram rozegrał na boiskach ligi belgijskiej zaledwie cztery mecze. Strzelił w nich jednego gola.

Nowy zespół Řezníčka plasuje się w tabeli na ostatnim miejscu z dorobkiem sześciu punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy