Oficjalnie: Jan Rosenthal w Eintrachcie Frankfurt

Oficjalnie: Jan Rosenthal w Eintrachcie Frankfurt
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Eintracht Frankfurt

Na swojej oficjalniej stronie Eintracht Frankfurt potwierdził, że do ich zespołu po zakończeniu sezonu dołączy Jan Rosenthal. Od 30 czerwca ofensywny pomocnik byłby wolnym zawodnikiem.

26-letni gracz w Eintrachcie Frankfurt podpisał trzyletni kontrakt. Wychowanek Hannoveru w Bundeslidze zadebiutował w sezonie 2006/07 a w lipcu 2010 roku przeniósł się do Freiburga. Łącznie w najwyższej niemieckiej lidze ma 22 gole i 11 asyst w 134 spotkaniach.

Podczas gry dla Hannoveru, Niemiec, występował w młodzieżowych reprezentacjach kraju. Nie udało mu się do tej pory zadebiutować w pierwszym zespole niemieckiej kadry.
 
Poważnym problemem w karierze piłkarza jest jego łatka piłkarza ze szkła. Od początku kariery miał już osiemnaście mniejszych, lub większych urazów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy