Oficjalnie: Jarmołenko na dłużej w Dynamie

Oficjalnie: Jarmołenko na dłużej w Dynamie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Dynamo Kijów

Andrij Jarmołenko podpisał nową umowę z Dynamem Kijów.

Ukraiński skrzydłowy przedłużył swój kontrakt z "Biało-Niebieskimi" do 14 października 2020 roku.

Jarmołenko jest związany z ekipą z Kijowa od ponad ośmiu lat. W ostatnim czasie, dzięki dobrej formie był łączony z przenosinami do silniejszych klubów, ale na razie zamierza kontynuować swoją karierę w kraju.

25-latek w trwających rozgrywkach wystąpił w trzynastu meczach Dynama, w których strzelił osiem bramek i zanotował siedem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy