OFICJALNIE: Jelić w Niecieczy

OFICJALNIE: Jelić w Niecieczy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała o pozyskaniu Mateja Jelicia.

Drużyna prowadzona przez Piotra Mandrysza miała być jednym z faworytów do walki o awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy. Jak na razie plasuje się w tabeli dopiero na siódmym miejscu.

Taki stan spowodował, że pion sportowy postanowił wzmocnić siłę ofensywną. Do drużyny dołączył były piłkarz Slavena Belupo, Matej Jelić.

28-latek przeprowadza się do Niecieczy na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, którego szczegóły nie zostały ujawnione.

Chorwat to wychowanek NK Belisce. W swojej karierze był także powiązany między innymi z Dinamem Zagrzeb, MŠK Žiliną czy Rapidem Wiedeń. Ostatnia grał we wspomnianym Belupo.

W minionym sezonie rozegrał 27 meczów. Strzelił w nich pięć goli i zanotował jedną asystę.

Jego największy sukces to zdobycie korony króla strzelców ligi słowackiej.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Ukryty potencjał: Prva slovenska nogometna liga Ukryty potencjał: Prva slovenska nogometna liga Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy