Oficjalnie: Jermaine Jones w MLS

Oficjalnie: Jermaine Jones w MLS
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: New England Revolution

Jermaine Jones po wielu latach spędzonych w Europie zagra w ojczyźnie - Stanach Zjednoczonych. Zawodnik podpisał umowę z klubem Major League Soccer - New England Revolution.

32-letni Jones urodził się w Niemczech, a dorastał we Frankfurcie nad Menem, a także amerykańskich Chicago i Mississippi. Ciekawe dzieciństwo spowodowane jest osobą ojca, który stacjonował w Niemczech Zachodnich.
 
Karierę rozpoczynał w barwach SV Bonames, FV Bad Vilbel i w końcu Eintrachtu Frankfurt, z którego w 2004 roku przeprowadził się do Bayeru Leverkusen. Potem grał także dla Schalke 04, Blackburn Rovers, a ostatnio nawet dla tureckiego Beşiktaşu.
 
Początkowo defensywny pomocnik grał w kadrach niemieckich. Decyzję o wyborze reprezentacji zmienił w 2010 roku. Od tego czasu zaliczył 46 meczów i strzelił trzy bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy