Oficjalnie: Jiří Bílek w Zagłębiu

Oficjalnie: Jiří Bílek w Zagłębiu
Redakcja
Redakcja
Źródło: 1. FC Kaiserslautern

Z Niemiec, za wschodnią granicę, przeniósł się Jiří Bílek.

28-letni Czech nie mógł sobie znaleźć miejsca na Fritz-Walter-Stadion i postanowił opuścić zespół. Jak poinformowała strona internetowa "Czerwonych Diabłów", nowym pracodawcą zawodnika zostało Zagłębie Lubin.

Bílek przyszedł do 1. FC Kaiserslautern w styczniu 2009 roku. W 2. Bundeslidze zadebiutował w maju tego samego roku. Razem z klubem awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej, gdzie rozegrał 15 spotkań. Ostatnie pół roku spędził w rezerwach, nie mogąc przebić się do podstawowego składu. W sumie, w 2. Bundeslidze, zawodnik rozegrał 32 spotkania. Do tego dochodzą jeszcze dwa występy w młodzieżowej kadrze Czech (U-21) oraz jeden w drużynie seniorskiej.

Jiří Bílek może grać jako środkowy pomocnik albo obrońca. Kluby nie podały do publicznej informacji kwoty odstępnego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy