OFICJALNIE: Joel Campbell opuścił Europę

OFICJALNIE: Joel Campbell opuścił Europę
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Club Leon

Joel Campbell, mimo wielu prób, ostatecznie nie zrobił wielkiej kariery w Europie. Teraz wzmocnił meksykański Club León.

Kostarykanin, który został zakupiony przez Arsenal z Saprissy latem 2011 roku, ostatnio występował w Serie A w barwach Frosinone. W 17 meczach zaliczył trzy asysty.

26-letni skrzydłowy podczas pobytu w Europie grał dla Lorient, Betisu, Olympiakosu, Villarrealu, Sportingu. Wszystko to były wypożyczenia z Arsenalu, aż definitywnie latem 2018 roku zawodnik odszedł do wspomnianego Frosinone.

Szczegółów umowy zawodnika z Club León nie ujawniono.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy