Oficjalnie: Jonathan Mensah w MLS

Oficjalnie: Jonathan Mensah w MLS
Redakcja
Redakcja
Źródło: Columbus Crew SC

Columbus Crew SC oficjalnie potwierdziło transfer ghańskiego obrońcy Jonathana Mensaha.

26-latek przez ostatni rok występował w Anży Machaczkała, do której dołączył z francuskiego FC Évian. W obecnym sezonie wystąpił zaledwie w 11 spotkaniach, z czego w dziewięciu rosyjskiej Premier Ligi.

Ghańczyk jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem. Może występować na każdej pozycji w formacji defensywnej. Nominalnie jest jednak środkowym obrońcą. Mensah to również doświadczony reprezentant swojego kraju. Dla Ghany rozegrał łącznie 51 spotkań, dwukrotnie biorąc udział w Mistrzostwach Świata.

Nowy nabytek Columbus Crew występował wcześniej również w innych europejskich klubach takich jak Udinese czy Granada. Jego umowa z zespołem z Major League Soccer obowiązuje do końca grudnia 2017 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy