OFICJALNIE: José Gomes zwolniony z Reading

OFICJALNIE: José Gomes zwolniony z Reading fot. Reading FC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Reading FC

José Gomes nie będzie dalej prowadził Reading.

Od początku tego sezonu ekipa rozgrywająca swoje mecze na Madejski Stadium prezentuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. To spowodowało, że do interwencji zostały zmuszone władze.

Z posadą menadżera pierwszej drużyny pożegnał się José Gomes. O zmianie na ławce trenerskiej poinformowano w oficjalnym komunikacie.

- Chcemy mu szczerze podziękować za ciężką pracę oraz trud włożony w pełnienie funkcji menadżera naszej drużyny. Życzymy mu, jak najlepiej w następnych latach jego kariery — napisano.

Na ten moment nie wiadomo, kto zostanie następcą 49-latka.

Po jedenastu kolejkach tego sezonu Reading plasuje się w ligowej tabeli na 22. miejscu. Jak do tej pory drużyna zdążyła zgromadzić na swoim koncie osiem punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy