OFICJALNIE: Joselu w Alavés

OFICJALNIE: Joselu w Alavés
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Deportivo Alavés

Deportivo Alavés poinformowało o pozyskaniu Joselu.

29-latek zdecydował się na transfer do Alavés, opuszczając szeregi Newcastle United, gdzie nie mógł liczyć na regularne występy.

Z zespołem występującym w La Liga podpisał umowę obowiązującą do 30 czerwca 2022 roku. Do wiadomości publicznej nie została podana cena za zawodnika.

Napastnik to wychowanek Celty Vigo. W swojej karierze był także związany z rezerwami Realu Madryt, Hoffenheim, Eintrachtem Frankfurt, Hannoverem, Stoke City, Deportivo de La Coruña oraz wspomnianym Newcastle.

W poprzednim sezonie rozegrał 16 ligowych spotkań. Do swojego dorobku dorzucił także trzy występy w Pucharze Anglii. W tym czasie strzelił trzy bramki i zanotował asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy