OFICJALNIE: Juan Miranda w Schalke 04

OFICJALNIE: Juan Miranda w Schalke 04 fot. Juan Miranda I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Schalke 04

Juan Miranda w najbliższym czasie będzie występował w Schalke 04.

Utalentowany lewy obrońca został wypożyczony do Gelsenkirchen z Barcelony na dwa sezony. Do Katalonii 19-latek wróci więc po zakończeniu rozgrywek 2020/2021. W Schalke Hiszpan będzie występował w koszulce z numerem 3.

- Juan jest wielkim talentem. Mimo młodego wieku, już ma na koncie wiele sukcesów. Klub poczynił świetny ruch, sprowadzając go. Juan otrzyma wsparcie, dzięki któremu będzie mógł skupić się wyłącznie na boiskowych występach - powiedział trener Schalke, David Wagner.

Miranda trafił do Barcelony w 2014 roku. Wcześniej przez wiele lat szkolił się w Realu Betis. Przechodząc przez kolejne klubowe szczeble, w poprzednim sezonie defensor zadebiutował w pierwszym zespole „Dumy Katalonii”. Miranda pojawił się na murawie w meczu Ligi Mistrzów z Tottenhamem (1:1), a do tego dołożył trzy występy w Pucharze Króla.

Kilka tygodni temu Miranda zdobył z reprezentacją Hiszpanii tytuł mistrza Europy do lat 19. Wcześniej triumfował również na Euro U-17.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy