Oficjalnie: Julián Cuesta w Wiśle

Oficjalnie: Julián Cuesta w Wiśle
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Wisła

Julián Cuesta Díaz został piłkarzem Wisły.

Krakowianie poinformowali, że wspomniany zawodnik pozytywnie przeszedł testy medyczne i złożył podpis pod roczną umową, która automatycznie może zostać przedłużona o dwa kolejne lata. Hiszpan dołącza do nowego zespołu na zasadzie wolnego transferu, bowiem jego kontrakt z Almerią wygaśnie z końcem bieżącego miesiąca.

Julián Cuesta występuje na pozycji bramkarza i jego atutem są znakomite warunki fizyczne, czyli 196 centymetrów wzrostu. Karierę zaczynał w Sevilli, ale nie potrafił wygrać rywalizacji z bramkarzami grającymi w Andaluzji i musiał zadowolić się występami w rezerwach.

W 2014 roku golkiper przeszedł do Almerii i w jej barwach zadebiutował w LaLiga. Łącznie w tych rozgrywkach 12 razy stawał między słupkami. Aktualnie drużyna ta gra zapleczu hiszpańskiej Ekstraklasy, a 26-latek musiał godzić się z rolą zmiennika. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy