Oficjalnie: Juninho odchodzi z Red Bulls

Oficjalnie: Juninho odchodzi z Red Bulls
Redakcja
Redakcja
Źródło: Red Bull Nowy Jork

Słynący z kapitalnego wykonywania rzutów wolnych Brazylijczyk nie będzie kontynuował swojej kariery w Stanach Zjednoczonych. Były zawodnik między innymi Lyonu i Vasco da Gama postanowił wrócić do ojczyzny.

- Jesteśmy bardzo zawiedzeni, że Juninho postanowił wrócić do Brazylii, ponieważ jest niezwykle utalentowanym zawodnikiem - powiedział dyrektor sportowy Red Bulla, Andy Roxburgh - Życzymy mu wszystkiego najlepszego i dziękujemy za wkład w pierwszą część sezonu MLS.

- Zanim wyjadę do Brazylii, chciałbym podziękować Red Bullowi za możliwość gry w lidze amerykańskiej. Życzę moim kolegom z drużyny i wspaniałym kibicom Red Bulla wielu sukcesów w tym sezonie - to słowa Juninho, który rozwiązał umowę za porozumieniem stron.

Brazylijczyka nie trzeba przedstawiać kibicom, każdy pamięta jego występy w Lyonie. Jednak warto prześledzić jego losy po odejściu z Francji. Juninho zaliczył epizod w katarskim Al-Gharafa, przyczynił się do zdobycia wicemistrzostwa Brazylii z Vasco da Gama i pod koniec 2012 roku podpisał kontrakt z Red Bullem. W drużynie z Nowego Jorku zagrał jednak tylko 13 meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy