OFICJALNIE: Kadiri w Dynamie Kijów

OFICJALNIE: Kadiri w Dynamie Kijów
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Dynamo Kijów

Mohammed Kadiri dołączy do drużyny Dynama Kijów.

Defensywny pomocnik przeprowadza się na Ukrainę z Austrii Wiedeń na zasadzie transferu definitywnego. Jego umowa z nowym pracodawcą będzie obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku. Kwota transakcji nie została podana.

Kadiri ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Arsenale Tuła. Tam spisywał się bardzo dobrze, czym przykuł uwagę ewentualnych nabywców. W negocjacjach najkonkretniejsze okazało się jednak Dynamo, które ostatecznie zdecydowało się go pozyskać.

23-latek rozegrał w poprzednim sezonie 22 ligowe spotkania. Do swojego dorobku dorzucił także pięć występów w Pucharze Rosji. Na jego dorobek złożyły się dwa gole i cztery asysty.

Stołeczny klub zakończył poprzedni sezon ligi ukraińskiej na drugim miejscu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy