Oficjalnie: Kafarski zostanie trenerem Floty

Oficjalnie: Kafarski zostanie trenerem Floty
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Flota Świnoujście

Tomasz Kafarski wraca na ławkę trenerską. Były szkoleniowiec Lechii Gdańsk związał się z Flotą Świnoujście. Na stanowisku zastąpił Dominika Nowaka, który zrezygnował ze swojej funkcji.

Tomasz Kafarski to były trener Lechii Gdańsk i Cracovii Kraków. Ostatnią drużyną, którą prowadził 38-latek była ekipa "Pasów", która pod jego wodzą spadła z Ekstraklasy. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Floty, Kafarski ma podpisać kontrakt w czwartek. - Wszystkie szczegóły z trenerem Kafarskim już omówiliśmy - poinformował dyrektor Floty, Jarosław Dunajko.

Drugim trenerem ekipy ze Świnoujścia ma zostać Jacek Paszulewicz, były zawodnik między innymi, Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Polonii Warszawa czy Śląska Wrocław.

Flota zajmuje obecnie 2. miejsce na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy i ma ogromne szanse na historyczny awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy