Oficjalnie: Kalou w Berlinie

Oficjalnie: Kalou w Berlinie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Hertha BSC

Salomon Kalou został zawodnikiem Herthy Berlin.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej bronił ostatnio barw Lille, jednak z zamiarem opuszczenia Francji nosił się już od kilku miesięcy. Te stało się pewne przed trwającym weekendem, gdy potwierdził je trener prowadzący drużynę z Ligue 1.

Kalou łączono przede wszystkim z powrotem do Anglii lub wyjazdem do Turcji. Ten, ku zaskoczeniu wielu, wybrał ostatecznie drużynę z Berlina, która do walki o podpis 29-latka włączyła się dopiero kilka dni temu.

Były piłkarz Chelsea przechodzi do stolicy Niemiec na zasadzie transferu definitywnego, jednak żaden z klubów nie zdecydował się na ujawnienie szczegółów transakcji. Nieoficjalnie podaje się, że zamknęła się ona w kwocie trzech milionów euro. Wiadomo natomiast, że napastnik parafował trzyletnią umowę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy