Oficjalnie: Kalou w Berlinie

Oficjalnie: Kalou w Berlinie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Hertha BSC

Salomon Kalou został zawodnikiem Herthy Berlin.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej bronił ostatnio barw Lille, jednak z zamiarem opuszczenia Francji nosił się już od kilku miesięcy. Te stało się pewne przed trwającym weekendem, gdy potwierdził je trener prowadzący drużynę z Ligue 1.

Kalou łączono przede wszystkim z powrotem do Anglii lub wyjazdem do Turcji. Ten, ku zaskoczeniu wielu, wybrał ostatecznie drużynę z Berlina, która do walki o podpis 29-latka włączyła się dopiero kilka dni temu.

Były piłkarz Chelsea przechodzi do stolicy Niemiec na zasadzie transferu definitywnego, jednak żaden z klubów nie zdecydował się na ujawnienie szczegółów transakcji. Nieoficjalnie podaje się, że zamknęła się ona w kwocie trzech milionów euro. Wiadomo natomiast, że napastnik parafował trzyletnią umowę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO] Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy