OFICJALNIE: Kamil Kuzera trenerem Korony Kielce

OFICJALNIE: Kamil Kuzera trenerem Korony Kielce fot. Lukasz Laskowski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Korona Kielce

Korona Kielce poinformowała o zatrudnieniu Kamila Kuzery w roli trenera pierwszej drużyny na pełen etat.

Korona Kielce to beniaminek Ekstraklasy, który na początku sezonu radził sobie naprawdę dobrze. Jednak im dalej w las, tym było gorzej. W związku z tym dosyć niespodziewanie zwolniony został Leszek Ojrzyński.

Jego miejsce tymczasowo zajął Kamil Kuzera. Za kadencji 39-latka wspomniany zespół rozegrał dwa mecze, ale w żadnym z nich nie zdobył nawet punktu.

Pojawił się więc wiele wątpliwości co do tego, czy ten szkoleniowiec to na pewno odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Okazuje się jednak, że działacze Korony mu ufają. W środowe popołudnie pojawiła się bowiem informacje, że to właśnie Kuzera będzie teraz na pełen etat odpowiadał za wyniki „Złocisto-krwistych”.

Z nowym pracodawcą parafował on kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

- Kielce to mój dom, Korona to mój klub. Tu stawiałem pierwsze piłkarskie kroki. Czas na nowe wyzwania. Podjąłem się ważnego zadania, chcę zbudować drużynę odpowiedzialną, która walczy i zwycięża. Wierzę, że z Waszym wsparciem osiągniemy cel, bo Korona to nasza wspólna odpowiedzialność - przyznał.

Na ten moment Korona plasuje się w ligowej tabeli na siedemnastym miejscu z dorobkiem trzynastu punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] Wisła Kraków podjęła rozmowy z nowym kandydatem na trenera. Jako piłkarz rozegrał ponad 400 meczów w topowej lidze Wisła Kraków podjęła rozmowy z nowym kandydatem na trenera. Jako piłkarz rozegrał ponad 400 meczów w topowej lidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy