OFICJALNIE: Karsdorp wraca do Feyenoordu

OFICJALNIE: Karsdorp wraca do Feyenoordu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS Roma

Rick Karsdorp dołącza do Feyenoordu Rotterdam.

24-latek trafił do stołecznego klubu w lipcu 2017 roku. Tam jednak nie zdołał znaleźć uznania w oczach kolejnych szkoleniowców. Większą część czasy spędzał na ławce rezerwowych, dlatego też zdecydował się na transfer.

Prawy obrońca wraca do Feyenoordu. W środę przechodził testy medyczne. Te wypadły pomyślnie, dlatego transakcja mogła zostać zrealizowana.

Cała operacja odbywa się na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Holendrzy nie zagwarantowali sobie w tym wypadku możliwości wykupu.

Karsdorp przeniósł się do Rzymu dwa lata temu. Wówczas to Włosi zapłacili za jego transfer ekipie z Rotterdamu blisko 16 milionów euro.

Defensor rozegrał w minionym sezonie łącznie 14 meczów, na które złożyło się 761 minut.

Do trzeciej ekipy poprzedniego sezonu dołączył także junior Liverpoolu, George Johnston.  W tym przypadku transakcja pochłonęła 300 tysięcy euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy