Oficjalnie: Kévin Anin przejdzie do Nicei

Oficjalnie: Kévin Anin przejdzie do Nicei
Redakcja
Redakcja
Źródło: OGC Nice

25-letni pomocnik przeniesie się do klubu z Lazurowego Wybrzeża.

Po kilku dniach dość trudnych i żmudnych negocjacji, doszło do finalnego porozumienia pomiędzy OGC Nice a FC Sochaux-Montbéliard w sprawie transferu Kévina Anina. Poza klubami z Ligue 1 usługami czarnoskórego zawodnika zainteresowanych było także kilka klubów angielskich, a wśród nich wymieniany był nawet Liverpool.

Transakcja została już oficjalnie zatwierdzona przez szefów Nicei, jednak testy medyczne zawodnika oraz podpis pod umową będą miały miejsce dopiero jutro.

Anin będzie reprezentował barwy nowego klubu przez kolejne cztery sezony.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy