Oficjalnie: Kévin Anin przejdzie do Nicei

Oficjalnie: Kévin Anin przejdzie do Nicei
Redakcja
Redakcja
Źródło: OGC Nice

25-letni pomocnik przeniesie się do klubu z Lazurowego Wybrzeża.

Po kilku dniach dość trudnych i żmudnych negocjacji, doszło do finalnego porozumienia pomiędzy OGC Nice a FC Sochaux-Montbéliard w sprawie transferu Kévina Anina. Poza klubami z Ligue 1 usługami czarnoskórego zawodnika zainteresowanych było także kilka klubów angielskich, a wśród nich wymieniany był nawet Liverpool.

Transakcja została już oficjalnie zatwierdzona przez szefów Nicei, jednak testy medyczne zawodnika oraz podpis pod umową będą miały miejsce dopiero jutro.

Anin będzie reprezentował barwy nowego klubu przez kolejne cztery sezony.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund OFICJALNIE: Emre Can na stałe w Borussii Dortmund 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy