OFICJALNIE: Kevin-Prince Boateng pożegnał się z Barceloną. Napastnik rozmawia z nowym klubem

OFICJALNIE: Kevin-Prince Boateng pożegnał się z Barceloną. Napastnik rozmawia z nowym klubem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kevin-Prince Boateng I Instagram I Fabrizio Romano

Kevin-Prince Boateng opuszcza Barcelonę.

32-letni napastnik trafił na Camp Nou zimą na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Sassuolo, co było jednym z najbardziej zaskakujących transferów poprzedniego okna. Od tamtej pory 15-krotny reprezentant Ghany rozegrał cztery spotkania w koszulce mistrza Hiszpanii.

Barcelona zapewniła sobie opcję wykupu Boatenga, ale zgodnie z przypuszczeniami z niej nie skorzystała. Doświadczony atakujący potwierdził, że opuszcza Katalonię.

„Jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń w moim życiu dobiegło końca. Dziękuję każdej osobie, która mi je umożliwiła. Dziękuję kolegom z zespołu, którzy sprawili, że od razu poczułem się tutaj jak w domu. To mistrzowie i wielcy ludzie. Dziękuję kierownictwu klubu. Specjalne podziękowania kieruję również w stronę kibiców, których zapamiętam na zawsze. Chciałem dać nieco więcej. W każdej minucie treningów czy meczów starałem się jednak na sto procent” - napisał Boateng na Instagramie.

Jak poinformował Fabrizio Romano, w najbliższym sezonie napastnik prawdopodobnie nie będzie grał w Sassuolo. Piłkarz prowadzi rozmowy z Beşiktaşem, a więc trzecim zespołem ostatniego sezonu tureckiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy