OFICJALNIE: Kiełpin w Stali Mielec

OFICJALNIE: Kiełpin w Stali Mielec fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Stal Mielec

Seweryn Kiełpin został nowym zawodnikiem Stali Mielec.

30-letni bramkarz, który do tej pory występował w Wiśle Płock, związał się z pierwszoligowcem umową do 30 czerwca 2020 roku. Do Mielca przeniósł się on na zasadzie wolnego transferu i w nowym zespole będzie grał z numerem 87.

Kiełpin reprezentował barwy Wisły od 2012 roku. Z drużyną z województwa mazowieckiego przebył on drogę z II ligi do Ekstraklasy. Jeśli chodzi o najwyższy szczebel, bramkarz rozegrał na nim 59 spotkań, w których zachował 15 czystych kont. Łącznie zanotował 159 meczów w barwach Wisły.

Wcześniej golkiper grał w juniorach Górnika Zabrze, Koszarawie Żywiec, Polonii Bytom i Ruchu Radzionków.

Jeśli chodzi o nowy zespół Kiełpina, Stal zakończyła poprzedni sezon na ósmym miejscu w tabeli I ligi. Za jej wyniki do niedawna był odpowiedzialny Zbigniew Smółka, który odszedł do Arki Gdynia. Następcą 46-latka został Artur Skowronek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy