Oficjalnie: Kieszek bez klubu

Oficjalnie: Kieszek bez klubu
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Paweł Kieszek

Paweł Kieszek rozstaje się z Vitórią Setúbal.

"Chciałbym podziękować zawodnikom, sztabowi trenerskiemu, działaczom klubu, a także kibicom Vitórii Setúbal za wszystko, co przeszedłem. Informuję Was, że nie przedłużę mojego kontraktu.
Dziękuję za wszystko i życzę wszystkiego najlepszego w nowym sezonie! Pozdrawiam" - napisał polski bramkarz na Facebooku.
 
30-letni bramkarz od jakiegoś czasu wiązany jest z powrotem do Polski. Jego nazwisko pojawiało się w mediach przede wszystkim w kontekście Wisły Kraków.
 
Kieszek karierę rozpoczynał w Polonii Warszawa. Grał także w Aigaleo Ateny, SC Braga, Rodzie Kerkrade. Przez dwa lata był zawodnikiem FC Porto, jednak w barwach '"Smoków" zagrał tylko raz.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy