OFICJALNIE: Kieszek na dłużej w Hiszpanii

OFICJALNIE: Kieszek na dłużej w Hiszpanii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Córdoba CF

Córdoba ogłosiła przedłużenie współpracy z Pawłem Kieszkiem.

Golkiper ma za sobą kolejny kapitalny sezon. Jego interwencje w dużej mierze przyczyniły się do utrzymania Córdoby na zapleczu La Liga.

Pomimo zainteresowanie ze strony wyżej notowanych ekip z Hiszpanii, jak i zespołów Lotto Ekstraklasy doświadczony bramkarz zdecydował się kontynuować współpracę z dotychczasowym pracodawcą. 

34-latek związał się z Córdobą kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2020 roku.

Kieszek rozegrał w poprzednim sezonie 38 ligowych spotkań. W dziesięciu z nich zachowywał czyste konto.

Urodzony w Warszawie bramkarz jest wychowankiem Polonii. W swojej karierze był związany z takimi zespołami jak m.in. Braga, FC Porto, czy Roda Kerkrade.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy