Oficjalnie: Klimczak podpisał kontrakt z Arką

Oficjalnie: Klimczak podpisał kontrakt z Arką fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Gryf Wejherowo

Adrian Klimczak z Gryfa Wejherowo od lipca będzie zawodnikiem Arki Gdynia.

19-latek występuje na pozycji skrzydłowego. Do ekipy Gryfa trafił latem 2015 roku z Chemika Police, którego jest wychowankiem. W trwającym sezonie rozegrał 17 meczów w drugiej lidze, zdobywając w nich cztery bramki. 

"Żółto-Niebiescy" interesowali się Klimczakiem już od dłuższego czasu. W listopadzie minionego roku młody zawodnik przebywał na testach w Gdyni. Dziś wejherowski zespół ogłosił, że uzyskał porozumienie z Arką w sprawie jego przenosin. Skrzydłowy pozostanie w drugoligowcu do końca rozgrywek, a od 1 lipca będzie już pełnoprawnym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Grzegorza Nicińskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy