Oficjalnie: Klimczak podpisał kontrakt z Arką

Oficjalnie: Klimczak podpisał kontrakt z Arką fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Gryf Wejherowo

Adrian Klimczak z Gryfa Wejherowo od lipca będzie zawodnikiem Arki Gdynia.

19-latek występuje na pozycji skrzydłowego. Do ekipy Gryfa trafił latem 2015 roku z Chemika Police, którego jest wychowankiem. W trwającym sezonie rozegrał 17 meczów w drugiej lidze, zdobywając w nich cztery bramki. 

"Żółto-Niebiescy" interesowali się Klimczakiem już od dłuższego czasu. W listopadzie minionego roku młody zawodnik przebywał na testach w Gdyni. Dziś wejherowski zespół ogłosił, że uzyskał porozumienie z Arką w sprawie jego przenosin. Skrzydłowy pozostanie w drugoligowcu do końca rozgrywek, a od 1 lipca będzie już pełnoprawnym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Grzegorza Nicińskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy