Oficjalnie: Kokoszka w Śląsku

Oficjalnie: Kokoszka w Śląsku fot. Transfery.info
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Śląsk Wrocław

Adam Kokoszka ponownie znalazł się w Śląsku Wrocław.

Zawodnik urodzony w Andrychowie związał się z "Wojskowymi" dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia go o kolejny rok.

Niespełna 29-letni stoper powraca do zespołu T-Mobile Ekstraklasy po roku absencji. Przez niecały zeszły sezon piłkarz występował w rosyjskim Torpedo Moskwa, dla którego rozegrał 22 mecze. Kokoszka zdecydował się jednak rozwiązać umowę na kilka kolejek przed zakończeniem ligowych rozgrywek, gdyż nie otrzymywał obiecanej pensji od włodarzy.

- Cieszę się, że wracam do Wrocławia. Ostatni rok był na pewno świetnym doświadczeniem pod względem sportowym, miałem okazję rywalizować z piłkarzami światowego formatu. Niestety, pod koniec sezonu problemy organizacyjne spowodowały, że mój kontrakt został rozwiązany z winy klubu, a Torpedo praktycznie przestało istnieć - powiedział defensor.

W przeszłości Kokoszka miał okazję świętować zdobycie mistrzostwa Polski z Wisłą Kraków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy