Oficjalnie: Kokoszka w Śląsku

Oficjalnie: Kokoszka w Śląsku
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Śląsk Wrocław

Adam Kokoszka ponownie znalazł się w Śląsku Wrocław.

Zawodnik urodzony w Andrychowie związał się z "Wojskowymi" dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia go o kolejny rok.

Niespełna 29-letni stoper powraca do zespołu T-Mobile Ekstraklasy po roku absencji. Przez niecały zeszły sezon piłkarz występował w rosyjskim Torpedo Moskwa, dla którego rozegrał 22 mecze. Kokoszka zdecydował się jednak rozwiązać umowę na kilka kolejek przed zakończeniem ligowych rozgrywek, gdyż nie otrzymywał obiecanej pensji od włodarzy.

- Cieszę się, że wracam do Wrocławia. Ostatni rok był na pewno świetnym doświadczeniem pod względem sportowym, miałem okazję rywalizować z piłkarzami światowego formatu. Niestety, pod koniec sezonu problemy organizacyjne spowodowały, że mój kontrakt został rozwiązany z winy klubu, a Torpedo praktycznie przestało istnieć - powiedział defensor.

W przeszłości Kokoszka miał okazję świętować zdobycie mistrzostwa Polski z Wisłą Kraków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy