Oficjalnie: Kokoszka w Torpiedo

Oficjalnie: Kokoszka w Torpiedo
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Torpiedo Moskwa

Torpiedo Moskwa poinformowało, że Adam Kokoszka został nowym zawodnikiem klubu, z którym związał się kontraktem do 2017 roku.

Transakcja odbyła się na zasadzie wolnego transferu, jako że zawodnik pozostawał bez pracy po wygaśnięciu umowy ze Śląskiem Wrocław.

W ostatnim sezonie Torpiedo zapewniło sobie awans do najwyżej klasy rozgrywkowej po siedmiu latach nieobecności. W przeszłości barwy klubu reprezentowali Grzegorz Piechna i Marcin Kuś.

Grający na pozycji obrońcy Kokoszka ma za sobą występy w takich zespołach jak Wisła Kraków czy Polonia Warszawa. Trzy lata swojej kariery spędził też we włoskim Empoli, dla którego zagrał 43 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy