Oficjalnie: Kolejne wzmocnienia Fiorentiny

Oficjalnie: Kolejne wzmocnienia Fiorentiny fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: ACF Fiorentina

Rozgrywający Lecce - Ruben Olivera oraz pomocnik argentyńskiego Lanus - Guido Pizarro zostali piłkarzami AFC Fiorentiny.

29-letni urugwajski pomocnik, Ruben Olivera, podpisał z "Violą" 2 i pół letni kontrakt, a klub z Florencji zapłacił za niego około półtora miliona euro. Zawodnik był piłkarzem Lecce od 2010 roku. W obecnym sezonie Olivera zagrał w 12 spotkaniach Serie A.

Argentyński klub Lanus potwierdził odejście 21-letniego Pizarro. - W tym momencie możemy ogłosić, że Guido jest już piłkarzem Fiorentiny, negocjacje z włoskim klubem zakończyły się sukcesem - informuje strona argentyńskiej drużyny. Kwota transferu wynosi około 4 i pół miliony euro. Guido Pizarro ma 22 lata i jest wychowankiem swojego poprzedniego zespołu. Od 2009 roku zagrał 54 spotkania w lidze argentyńskiej, w których zdobył 4 bramki.

Są to kolejne wzmocnienia Fiorentiny w zimowym okienku transferowym. Przypomnijmy, że w dniu wczorajszym piłkarzem klubu z Florencji został marokański napastnik - Mounir El Hamadoui.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy