Oficjalnie: Kolejne wzmocnienia Fiorentiny

Oficjalnie: Kolejne wzmocnienia Fiorentiny
Redakcja
Redakcja
Źródło: ACF Fiorentina

Rozgrywający Lecce - Ruben Olivera oraz pomocnik argentyńskiego Lanus - Guido Pizarro zostali piłkarzami AFC Fiorentiny.

29-letni urugwajski pomocnik, Ruben Olivera, podpisał z "Violą" 2 i pół letni kontrakt, a klub z Florencji zapłacił za niego około półtora miliona euro. Zawodnik był piłkarzem Lecce od 2010 roku. W obecnym sezonie Olivera zagrał w 12 spotkaniach Serie A.

Argentyński klub Lanus potwierdził odejście 21-letniego Pizarro. - W tym momencie możemy ogłosić, że Guido jest już piłkarzem Fiorentiny, negocjacje z włoskim klubem zakończyły się sukcesem - informuje strona argentyńskiej drużyny. Kwota transferu wynosi około 4 i pół miliony euro. Guido Pizarro ma 22 lata i jest wychowankiem swojego poprzedniego zespołu. Od 2009 roku zagrał 54 spotkania w lidze argentyńskiej, w których zdobył 4 bramki.

Są to kolejne wzmocnienia Fiorentiny w zimowym okienku transferowym. Przypomnijmy, że w dniu wczorajszym piłkarzem klubu z Florencji został marokański napastnik - Mounir El Hamadoui.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy