Oficjalnie: Kolejni zawodnicy opuszczają Łęczną

Oficjalnie: Kolejni zawodnicy opuszczają Łęczną
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Górnik Łęczna

Górnik Łęczna po spadku z Ekstraklasy mocno osłabił się kadrowo. Klub ogłosił oficjalnie listę piłkarzy opuszczających zespół.

Po okresie wypożyczenia do Lecha Poznań i Lechii Gdańsk wracają odpowiednie Szymon Drewniak i Gerson.  

Jak już informowaliśmy wcześniej, zespół z Lubelszczyzny opuścił również Grzegorz Piesio, który przeniósł się do Arki Gdynia. Największe zainteresowanie transferowe budził Bartosz Śpiączka, który był wymieniany jako kandydat do gry m.in. w Jagiellonii Białystok. Ostatecznie dość sensacyjnie napastnik wybrał ofertę Termaliki, podpisując z nią 4-letnią umowę.

Z kolei kierunek azerski obrali dwaj zagraniczni piłkarze występujący w poprzednim sezonie w ekipie Franciszka Smudy. Często chwalony hiszpański pomocnik Javi Hernandez trafił do Gabali SC, a Gabriel Matei do FK Zira.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy