Oficjalnie: Kolejny piłkarz Manchesteru City w Twente

Oficjalnie: Kolejny piłkarz Manchesteru City w Twente
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Twente

Enes Ünal zasilił szeregi Twente.

19-letni napastnik przeniósł się do holenderskiego zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia z Manchesteru City.

Ünal w minionym sezonie występował na podobnych warunkach w Genku i Bredzie. W sumie w barwach obu klubów rozegrał 28 spotkań i strzelił w nich dziesięć bramek oraz zanotował dwie asysty.

Jednokrotny reprezentant Turcji nie będzie osamotniony w nowej drużynie, ponieważ przed nim trafił do niej Yaw Yeboah, który również jest zawodnikiem „The Citizens”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy