Oficjalnie: Kolejny piłkarz Manchesteru City w Twente

Oficjalnie: Kolejny piłkarz Manchesteru City w Twente
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Twente

Enes Ünal zasilił szeregi Twente.

19-letni napastnik przeniósł się do holenderskiego zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia z Manchesteru City.

Ünal w minionym sezonie występował na podobnych warunkach w Genku i Bredzie. W sumie w barwach obu klubów rozegrał 28 spotkań i strzelił w nich dziesięć bramek oraz zanotował dwie asysty.

Jednokrotny reprezentant Turcji nie będzie osamotniony w nowej drużynie, ponieważ przed nim trafił do niej Yaw Yeboah, który również jest zawodnikiem „The Citizens”.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy