Oficjalnie: Kolejny Słowak zagra w Zagłębiu

Oficjalnie: Kolejny Słowak zagra w Zagłębiu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Zagłębie Lubin

25-letni słowacki pomocnik, Roman Sloboda został zawodnikiem Zagłębia Lubin.

Wychowanek siódmej ekipy słowackiej Corgon Ligi, klubu FC Nitra dołączył do zespołu "Miedziowych" na zasadzie wolnego transferu.

Negocjacje przebiegały bardzo sprawnie, podczas których obie strony tych rozmów były zdeterminowane osiągnąć finalne porozumienie w możliwie jak najszybszym czasie. Podpisanie kontraktu było dla słowackiego zawodnika swoistą formalnością, ponieważ prawie od początku okresu przygotowawczego trenował on z Zagłębiem Lubin.

Umowa połączy Slobodę z nowym klubem do 30 czerwca 2012 roku, jednak dolnośląski klub zagwarantował sobie możliwość przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy